Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

Діагностика безпліддя

Інститут Репродуктивної Медицини пропонує свої послуги з обстеження на безпліддя в Києві і Україні

Безплідний шлюб за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (1986) – це стан пари, при якому з тих чи інших причин, що відбувається в організмі жінки або чоловіки, або обох партнерів вагітність не настає при регулярному статевому житті без застосування протизаплідних засобів протягом 12 місяців за умови дітородного віку подружжя. Заведено вважати, що в більшості випадків неможливість зачати дитину обумовлена ​​з проблемами жінки. Це не відповідає реальній картині. Якщо враховувати поєднаний фактор, то безпліддя з однаковою ймовірністю 50/50 може визначатися обома партнерами. На первинний прийом до лікаря повинні прийти й жінка, й чоловік для того, щоб виявити проблеми та усунути їх одночасно, а не послідовно, втрачаючи місяці та роки.

Безпліддя: діагностика в ДАХНО

Якщо ви шукайте, де перевіритися на безпліддя, то Інститут репродуктивної медицини надасть вам найбільш передові технологічні можливості для перевірки. Понад 27 років успішної практики в області допоміжних репродуктивних технологій говорять самі за себе: навіть якщо невтішний діагноз — безпліддя — то ми зробимо все, щоб вирішити Вашу проблему.

Перевірка на безпліддя в ДАХНО

Обстеження при безплідді в Інституті репродуктивної медицини проводиться для чоловіків і жінок, як окремо, так і спільно. Діагностування жіночих проблем включає наступні процедури:

У процесі первинного обстеження чоловіка андролог-уролог оглядає статеві органи на предмет наявності придбаних або вроджених патологій. Крім обов’язкової спермограми для визначення кількісних і якісних характеристик еякуляту, чоловік також здає кров, секрет передміхурової залози, сечу для проведення аналізів. Для вивчення хромосомного набору обох партнерів здійснюється каріотипування. У деяких випадках для уточнення діагнозу лікар-репродуктолог рекомендує майбутнім батькам додаткові обстеження.

Скільки коштує обстеження на безпліддя

Більш детально дізнатися, скільки коштує перевіритися на безпліддя, а також вартість додаткових послуг та консультацій, Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами по одному з вказаних телефонів.
(044) 503 07 59, (098) 503 07 59, (066) 503 07 59
Крім цього, Ви можете залишити заявку через форму зворотного зв’язку, і з Вами найближчим часом зв’яжеться координатор.

 

Записатися на консультацію фото 18
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!