Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Естетична гінекологія

Естетична гінекологія

Жінка прекрасна тоді, коли відчуває себе на всі 100 %. Впевненість у власній неперевершеності робить нас щасливішими й успішнішими. Жіноча краса – різноманітна і має безліч проявів. Піклування про різні частини тіла дарує цілісне відчуття досконалості. Естетика інтимних зон не є винятком. Саме тому останнім часом усе більшої популярності серед жінок набувають послуги естетичної гінекології.

Що ж таке естетична гінекологія?
Це інноваційний напрямок медицини, покликаний вирішити без операції (ін’єкційно чи за допомогою лазера) ряд делікатних проблем:
– дефекти статевих органів;
– вікові чи післяпологові зміни (розтягнення піхви, низький тонус стінок піхви, надмірна сухість, нетримання сечі)
– зниження чуттєвості в інтимній сфері;
– незадоволення якістю статевого життя.

ПОКАЗАННЯ
Звернення до естетичної гінекології може бути спричинене як медичними причинами, так і особистим рішенням жінки, що пов’язане із порушенням естетики зовнішнього вигляду статевих органів, бажанням урізноманітнити відчуття при інтимній близькості тощо.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:
– вагітність та лактація;
– цукровий діабет;
– наявність кровотечі чи запального процесу;
– пухлини репродуктивних органів;
– венеричні хвороби тощо.

Усі показання і протипоказання до проведення процедур естетичної гінекології важливо детально обговорити з вашим лікарем.

Клініка ДАХНО надає наступні послуги у сфері естетичної гінекології:
– Лазерне фракційне відбілювання/омолодження інтимних зон
– Лазерне лікування нетримання сечі
– Інтимна контурна пластика великих статевих губ або точки G
– Плазмоліфтинг (PRP)
– Лазерне шліфування рубців до 10 см

З чого розпочати?
Такі делікатні проблеми як нетримання сечі, асиметрія статевих губ, підвищена пігментація інтимних зон, післяпологові рубці легко виправляються безопераційним шляхом за допомогою сучасного обладнання. На прийом у гінеколога клініки Дахно Ви отримаєте найкращий спосіб по усуненню дискомфорту, а також лікар докладно розповість про особливості процедури і обстеження перед її проведенням.

Маніпуляції можуть відбуватися із застосуванням місцевого обезболення або без нього. Середня тривалість – 30 хвилин. Для досягнення максимального ефекту рекомендують пройти курс, а не одноразову процедуру.

Очікуваний результат:
– покращення еластичності тканин інтимної зони;
– ліквідація ознак старіння (обвисання, втрата пружності);
– повернення тонусу м’язам піхви;
– зволоження слизової оболонки;
– ліквідація шрамів і рубців;
– лікування нетримання сечі;
– висвітлення інтимних ділянок з гіперпігментацією;
– підвищення лібідо, загострення чуттєвості;
– естетичний ефект.

Відбілювання/омолодження інтимних зон відбувається за допомогою фракційного CO2 лазера. Це сучасна технологія, що дозволяє запустити процеси регенерації.

Ефект омолодження досягається дією хвилі лазера, під впливом якої:
– відбувається ремоделювання тканин із формуванням колагенових та еластинових волокон в атрофованих тканинах; 
– відновлюється тонус м’язів та структура слизової оболонки піхви.

Усунення пігментних плям чи зміни кольору шкіри інтимних зон проводиться завдяки місцевому впливу лазера на клітини з високим вмістом меланіну. Пігмент руйнується, і запускається процес відновлення та утворення нових клітин звичного забарвлення, що також має омолоджуючий ефект.

Лазерне лікування нетримання сечі. 
Причиною незручної проблеми є ослаблення м’язів і тканин навколо мочевивідної системи. Найчастіше до нетримання призводять вагітність і вікові зміни. Використання лазера у лікуванні нетримання сечі – не лише високоефективне, але й безпечне та нетравматичне. Бажаний лікувальний ефект досягається завдяки лазерній обробці піхви та зони виходу сечовивідного каналу спеціальним імпульсом. Вплив лазера призводить до миттєвої реакції скорочення колагенових волокон і, як наслідок, підтяжки тканин та збільшення їхньої еластичності. Оброблена зона поступово скорочується, забезпечуючи кращу підтримку сечового міхура і зменшуючи чи повністю усуваючи неприємні симптоми нетримання сечі.

Інтимна контурна пластика великих статевих губ або точки G. Корекція розміру великих статевих губ або точки G проводиться у випадку:
– асиметрії чи недорозвиненості великих статевих губ;
– вікових або післяпологових анатомічних змін;
– зниження чи відсутності задоволення від інтимної близькості.

Досвідченим лікарем Клініки проводиться введення філера на основі гіалуронової кислоти в обрану зону (статеві губи або точка G). Цим корегується форма і тонус статевих губ, розмір точки G, усуваються вікові зміни, забезпечується додаткове зволоження, покращується чуттєвість та якість статевого життя. Ін’єкційна пластика дозволяє без болю й операції усунути естетичні та функціональні недоліки на довгий час.

Плазмоліфтинг (PRP) – це ін’єкції плазми крові, збагаченої тромбоцитами, з метою відновлення тканин, активації утворення нових клітин. Це натуральний та безпечний метод, що не викликає побічних ефектів чи алергії, оскільки використовується власна кров пацієнта. Процедура є максимально природньою за свою суттю: вона стимулює власні регенераційні можливості організму.

PRP-ін’єкції в естетичній гінекології застосовують для лікування і відновлення шкіри та слизової інтимної зони. Вони ефективні в усуненні сухості піхви, зменшенні післяпологового дискомфорту, ліквідації розтяжок і післяпологових шрамів, покращенні чуттєвості ерогенних зон тощо. Це інноваційний метод, що знайшов широке застосування у різних сферах, довівши свою ефективність також і в естетичній гінекології.

Лазерне шліфування рубців – це видалення шрамів під впливом лазера. Ефект досягається руйнуванням мертвих клітин і, завдяки активації регенеративних процесів, заміщенням рубця новими клітинами. Це простий та безболісний спосіб позбавитися від небажаних наслідків операційних втручань чи пологів.

Чому варто обрати естетичну гінекологію в клініці ДАХНО?
– маніпуляції проводяться інноваційним апаратом, що довів свою безпечність та результативність у використанні;
– процедури виконують досвідчені фахівці клініки, які майстерно володіють технікою і постійно вдосконалюють свої знання й уміння;
– ін’єкційне та лазерне лікування є нетравматичним, не потребує тривалого відновлення;
– ефект процедур значно покращує якість життя жінки.

.
 

Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!